AL-KO EnergyFlex 46.9 Li SP (113714) 40V 1x4,0Ah, akkuruohonleikkuri
AL-KO EnergyFlex 46.9 Li SP (113714) 40V 1x4,0Ah, akkuruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 629 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO EnergyFlex 46.9 Li SP Ruohonleikkuri sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 629 € | 659 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuruohonleikkuri vet?v? Moweo 46.9 LI SP, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 699 € | 699 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 659 €
629 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 699 €
699 €
AL-KO EnergyFlex 46.9 Li SP (113714) 40V 1x4,0Ah, akkuruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 40 V |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 60 l |
Mitat | 26 |
Valmistaja | AL-KO |
Valmistajan tuotesivu | https://www.al-ko.com/shop/uk/battery-lawnmower-al-ko-46-9-li-sp.html |
EAN-koodi | 4003718060218 |
Hintakehitys
Korkein hinta
699 €
Keskihinta
664 €
Alin hinta
629 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.