Black & Decker BEMW481BH 42cm 1800W, ruohonleikkuri
Black & Decker BEMW481BH 42cm 1800W, ruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 193,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Black & Decker BEMW481BH-QS Ruohonleikkuri 1800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 193,01 € | 217,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohonleikkuri Black & Decker BEMW481BH-QS; 1800 W; sähkökäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 194,00 € | 194,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 217,91 €
193,01 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 194,00 €
194,00 €
Black & Decker BEMW481BH 42cm 1800W, ruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Black & Decker |
Teho | 1 800 W |
Mitat | 18,25 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blackanddecker.co.uk/en-gb/products/garden-tools/mowers-and-rakers/42cm-1800w-mower-with-ergonomic-handle-design/bemw481bh |
EAN-koodi | 5035048682838 |
Hintakehitys
Korkein hinta
194,00 €
Keskihinta
193,51 €
Alin hinta
193,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.