Bosch EasyRotak 36-550 (06008B9B00) 36V 1x4,0Ah, akkuruohonleikkuri
Bosch EasyRotak 36-550 (06008B9B00) 36V 1x4,0Ah, akkuruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 349,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch DIY Easy Rotak 36-550 Ruohonleikkuri sis. 4,0 Ah:n akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 349,90 € | 351,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Cordless lawn mower akku EASY ROTAK 36V 4.0AH -ruohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 393,19 € | 393,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch EasyRotak 36-550 36V -akkuruohonleikkuri, 4,0 Ah akullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 398,95 € | 398,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch EasyRotak 36-550 36V -akkuruohonleikkuri, 4,0 Ah akullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,00 € | 413,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Akkuruohonleikkuri EasyRotak 36, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 419,00 € | 419,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohonleikkuri Bosch EasyRotak 36-550; 36 V; 1x4,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 424,00 € | 424,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 351,89 €
349,90 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 393,19 €
393,19 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 398,95 €
398,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 413,99 €
399,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 419,00 €
419,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 424,00 €
424,00 €
Bosch EasyRotak 36-550 (06008B9B00) 36V 1x4,0Ah, akkuruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Akun jännite | 36 V |
Mitat | 16,1 |
EAN-koodi | 4059952505497 |
Hintakehitys
Korkein hinta
424,00 €
Keskihinta
397,34 €
Alin hinta
349,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.