DeWalt DCMW564N, ruohonleikkuri 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia
DeWalt DCMW564N, ruohonleikkuri 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 381,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCMW564N Ruohonleikkuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 381,70 € | 406,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMW564N-XJ RuohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 384,44 € | 394,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt XR DCMW564N 2x18V ruohonleikkuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
469,00 € | 473,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen ruohonleikkuri DeWalt DCMW564N; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 474,97 € | 474,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,60 €
381,70 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 394,34 €
384,44 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 473,90 €
469,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 474,97 €
474,97 €
DeWalt DCMW564N, ruohonleikkuri 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 2050004399493, 0000000011082 |
Valmistaja | DeWALT |
Valmistajan tuotesivu | https://products.dewalt.co.uk/powertools/productdetails/catno/DCMW564N/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
474,97 €
Keskihinta
427,53 €
Alin hinta
381,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.