Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130) 18V 2x4,0Ah, akkuruohonleikkuri
Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130) 18V 2x4,0Ah, akkuruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 390,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkuruohonleikkuri GE-CM 43 Li M Kit, EinhellNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 390,00 € | 390,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell Cordless lawn mower Langaton ruohonleikkuri GE-CM 43 Li m Kit (2x4.0Ah)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 465,00 € | 465,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 390,00 €
390,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 465,00 €
465,00 €
Einhell GE-CM 43 Li M Kit (3413130) 18V 2x4,0Ah, akkuruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4006825610338 |
Mitat | 16,5 |
Valmistaja | Einhell |
Valmistajan tuotesivu | http://products.einhell.com/com_en/power-x-change/ge-cm-43-li-m-kit.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
465,00 €
Keskihinta
427,50 €
Alin hinta
390,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.