Gardena EasyCut Li-18/23 P4A (14700-55) 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Gardena EasyCut Li-18/23 P4A (14700-55) 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia) osastosta Ruohotrimmerit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 86,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Akkutrimmeri EasyCut 23/18V P4A ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 86,57 € | 93,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena EasyCut Trimmeri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 88,20 € | 90,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Akkutrimmeri EasyCut 23/18V P4A ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 89,90 € | 94,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena EasyCut 23 18V P4A -akkutrimmeri, ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 89,99 € | 96,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 19 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,56 €
86,57 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,19 €
88,20 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,80 €
89,90 €
Toimitusaika 19 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,99 €
89,99 €
Gardena EasyCut Li-18/23 P4A (14700-55) 18V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/nurmikonhoito/trimmerit/akkutrimmeri-easycut-23-18v-p4a-ilman-akkua/970511701/ |
EAN-koodi | 4078500054218 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,99 €
Keskihinta
88,67 €
Alin hinta
86,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.