Gardena Smart Sileno City 500 (15002-24), robottiruohonleikkuri
Gardena Smart Sileno City 500 (15002-24), robottiruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 900 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Sileno City 500 BluetoothNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 900 € | 900 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena SILENO City 500 RobottiruohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 940 € | 942 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Robottiruohonleikkuri SILENO city, 500 m², 15002-24Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 940 € | 955 € | Katso tuotetta ▸ |
900 €
940 €
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 955 €
940 €
Gardena Smart Sileno City 500 (15002-24), robottiruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4078500032612 |
Valmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/se/produkter/grasmattevard/robotgrasklippare/sileno-city/967647205/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
940 €
Keskihinta
927 €
Alin hinta
900 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.