Gardena Smart Sileno Life 1500 Set (19704-64) 1500m², robottiruohonleikkuri
Gardena Smart Sileno Life 1500 Set (19704-64) 1500m², robottiruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 551 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena smart SILENO life Robotic Lawnmower LONA-technology 1500 m²Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 551 € | 1 551 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Smart Sileno Life 1500 Lona Robottiruohonleikkuri 57 dBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 1 595 € | 1 608 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Robotic lawn-mower smart SILENO life, 1500 m² settNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 1 639 € | 1 639 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 551 €
1 551 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 608 €
1 595 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 639 €
1 639 €
Gardena Smart Sileno Life 1500 Set (19704-64) 1500m², robottiruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/se/produkter/grasmattevard/robotgrasklippare/smart-sileno-life-1-500-m2-set/970573205/ |
Mitat | 8,3 |
EAN-koodi | 4078500062404 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 639 €
Keskihinta
1 595 €
Alin hinta
1 551 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.