Worx Landroid L1000 (WR147E), robottiruohonleikkuri
Worx Landroid L1000 (WR147E), robottiruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 1 345 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nurmikon robotti Landroid L1000 WR147E.1 WorxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 1 345 € | 1 360 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Worx Landroid L1000 WR147E.1 Robotic Lawnmower, 1000 m²Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 1 360 € | 1 360 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 1 360 €
1 345 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 360 €
1 360 €
Worx Landroid L1000 (WR147E), robottiruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.worx-europe.com/fi/shop/yleistietoja/kaikki-worx-tuotteet/worx-20v-robotti-ruohonleikkuri-landroid-l1000-wr147e/ |
Mitat | 10,5 |
EAN-koodi | 6943475869854 |
Valmistaja | Worx |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 360 €
Keskihinta
1 352 €
Alin hinta
1 345 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.