Metabo (625369000) 18V 8,0Ah LiHD, työkaluakku
Metabo (625369000) 18V 8,0Ah LiHD, työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 121,08 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo 18V 8,0Ah LiHD akku 625369000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 121,08 € | 130,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo 18V LiHD Akku 8,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 151,09 € | 153,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku Metabo; 18 V; 8,0 Ah; LiHDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 223,00 € | 223,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 130,98 €
121,08 €
151,09 €
223,00 €
Metabo (625369000) 18V 8,0Ah LiHD, työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
223,00 €
Keskihinta
165,06 €
Alin hinta
121,08 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.