Bosch AL 1830 CV (1600A005B3) 14,4-18V Li-ion, pikalaturi
Bosch AL 1830 CV (1600A005B3) 14,4-18V Li-ion, pikalaturi osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 30,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Laturi Bosch AL 1830 CV; 18 V; Li-ionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 30,00 € | 37,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY AL 1830 CV LaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 35,00 € | 36,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AL 1830 CV -latauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 35,95 € | 40,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AL 1830 CV -latauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 35,99 € | 40,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
30,00 €
35,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 40,45 €
35,95 €
35,99 €
Bosch AL 1830 CV (1600A005B3) 14,4-18V Li-ion, pikalaturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaJännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/fi/fi/harrastajat/tyoekalut/al-1830-cv-3165140821650-category-pmdb-id.jsp |
EAN-koodi | 3165140821629, 3165140660419, 3165140923590 |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,99 €
Keskihinta
34,24 €
Alin hinta
30,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.