Bosch Expert for Stainless Steel Sahanterä 160x1,6x20 mm, 40T
Bosch Expert for Stainless Steel Sahanterä 160x1,6x20 mm, 40T osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 62,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Expert for Stainless Steel Rundsavsklinge RundsavNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 62,90 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Expert for Stainless Steel Sahanterä 160x1,6x20 mm, 40TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 67,90 € | 69,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisulaikka Bosch 2608644533; 160x20 mm; Z40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 77,00 € | 77,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,80 €
62,90 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,89 €
67,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 77,00 €
77,00 €
Bosch Expert for Stainless Steel Sahanterä 160x1,6x20 mm, 40T
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140957632 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,00 €
Keskihinta
69,27 €
Alin hinta
62,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.