Bosch GBA 12V 6,0Ah Professional (1600A00X7H), työkaluakku
Bosch GBA 12V 6,0Ah Professional (1600A00X7H), työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 63,15 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBA 12V 6,0Ah akku 1600A00X7HNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 63,15 € | 73,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBA 12V 6.0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 80,77 € | 87,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBA 12V Litiumioniakku 6,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 81,60 € | 83,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBA Professional Batteri Litiumion 6AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 91,90 € | 96,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Akku Bosch GBA; 12 V; 6,0 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 93,00 € | 93,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,05 €
63,15 €
80,77 €
81,60 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,80 €
91,90 €
93,00 €
Bosch GBA 12V 6,0Ah Professional (1600A00X7H), työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140894579 |
Valmistaja | Bosch |
Mitat | 0,385 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/hu/hu/battery-pack-gba-12v-6-0ah-209604-1600a00x7h.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
93,00 €
Keskihinta
82,08 €
Alin hinta
63,15 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.