Bosch PBA 18V (1600A005B0) 18V 2,5Ah W-B, työkaluakku
Bosch PBA 18V (1600A005B0) 18V 2,5Ah W-B, työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 52,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akku Bosch PBA 18; 18 V; 2,5 Ah; Li-lonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 52,00 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PBA 18V 2.5Ah TyökaluakkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 54,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY PBA 18V 2,5Ah W-B Akku 2,5 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 55,30 € | 57,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B - Li-IonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 60,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch 18 V Li-on -akku, 2,5 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 64,99 € | 69,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
52,00 €
54,90 €
55,30 €
60,90 €
64,99 €
Bosch PBA 18V (1600A005B0) 18V 2,5Ah W-B, työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
64,99 €
Keskihinta
57,62 €
Alin hinta
52,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.