Bosch ProCORE 18V 4,0Ah Professional (1600A016GB), työkaluakku
Bosch ProCORE 18V 4,0Ah Professional (1600A016GB), työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 71,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBA 18V 4,0Ah PROCORE akku 1600A016GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 71,67 € | 81,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ProCORE18V 4.0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 72,31 € | 79,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Battery PROCORE 18V 4AHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,50 € | 89,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ProCORE 18 V Akku 4,0 AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 94,70 € | 96,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Akku Bosch ProCORE; 18 V; 4,0 Ah; Li-ionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ProCORE18V COMPACT batteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 103,90 € | 108,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 81,57 €
71,67 €
72,31 €
89,50 €
94,70 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,00 €
99,00 €
103,90 €
Bosch ProCORE 18V 4,0Ah Professional (1600A016GB), työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | |
Pituus | 140 mm |
Leveys | 80 mm |
Korkeus | 90 mm |
Paino | 0,515 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/procore18v-4-0ah-1600A016GB |
Jännite | 18 V |
EAN-koodi | 3165140952873, 4062438034749, 4062438044984 |
Hintakehitys
Korkein hinta
103,90 €
Keskihinta
88,51 €
Alin hinta
71,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.