DeWalt DCB118-QW 18V Flexvolt, pikalaturi
DeWalt DCB118-QW 18V Flexvolt, pikalaturi osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 67,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCB118-QW latauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 67,65 € | 77,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCB118 XR FlexVolt AkkulaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,90 € | 91,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt XR DCB118 8A 18V/54V pikalaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laturi DeWalt DCB118; 18/54 V; Li-ionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 110,00 € | 110,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
67,65 €
89,90 €
99,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,00 €
110,00 €
DeWalt DCB118-QW 18V Flexvolt, pikalaturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048562277, 5035048706749, 0885911437400 |
Valmistaja | DeWalt |
Mitat | 0,65 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/attachments/productdetails/catno/DCB118/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
110,00 €
Keskihinta
91,64 €
Alin hinta
67,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.