DeWalt DCB547 XR FlexVolt 54V/18V 9,0Ah, työkaluakku
DeWalt DCB547 XR FlexVolt 54V/18V 9,0Ah, työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 120,69 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCB547-XJ akku 9,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 120,69 € | 130,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCB547 Flexvolt 18V/9Ah 54V/3Ah XRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 167,40 € | 167,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCB547 XR FlexVolt Akku 18V/54V, 9,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 167,40 € | 169,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku DeWalt DCB547 FlexVolt; 18/54 V; 9,0 Ah; Li-ionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 175,00 € | 175,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DeWalt XR FLEXVOLT DCB547 54V/18V 9Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ |
120,69 €
167,40 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,39 €
167,40 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,00 €
175,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
DeWalt DCB547 XR FlexVolt 54V/18V 9,0Ah, työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048646908, 5025537326626 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
165,90 €
Alin hinta
120,69 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.