Metabo KSU 401 (629006000), jiirisahajalusta
Metabo KSU 401 (629006000), jiirisahajalusta osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 212,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo KSU 401 pöytä 629006000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 212,11 € | 222,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo KSU 401 TyöpöytäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 249,10 € | 259,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jiirisahajalusta jiirisahoille Metabo KSU 401Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 320,00 € | 320,00 € | Katso tuotetta ▸ |
212,11 €
249,10 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 320,00 €
320,00 €
Metabo KSU 401 (629006000), jiirisahajalusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007430302243 |
Valmistaja | Metabo |
Mitat | 25 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/accessories/sawing/further-accessories-for-crosscut-and-mitre-saws/ksu-401-stand-for-mitre-saw-629006000.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
320,00 €
Keskihinta
260,40 €
Alin hinta
212,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.