Patona 6010 DeWalt 12V NiMH 3000mAh, tarvikeakku
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
PATONA Akku f. Hilti SFB150 SFB155
Patona (Makita 192533-0) 9,6V 3,0Ah NiMH, tarvikeakku
Patona EZ502 2,4V 3300mAh Nimh (Panasonic), työkaluakku
Patona 6017 Makita 12V 2,5Ah NiMH, tarvikeakku
Patona 6094 Hilti 18V 3,0Ah NiMH, tarvikeakku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Patona 6081 Olympus 3,7V 650mAh, tarvikeakku
-
Patona (Makita BL1830 BL1850 ym) 18V 5,0Ah Li-Ion, tarvikeakku
-
PATONA - Akku Bosch 14,4V 3300mAh Ni-MH Premium BAT038
-
Patona 6043 Bosch 18V NiMH 3000mAh, tarvikeakku
-
Patona 6087 Hilti 9,6V NiMH 3500mAh, tarvikeakku
-
Patona 6038 Hitachi 12V Ni-Mh 3300mAh, tarvikeakku
-
Patona 6012 Black & Decker 14,4V NiMH 3000mAh, tarvikeakku
-
Patona 6010 DeWalt 12V NiMH 3000mAh, tarvikeakku
-
Patona 6025 Makita 18V 3,0Ah Li-Ion, tarvikeakku
-
Patona 6125 Makita 9,6V 2,5Ah NiMH, tarvikeakku
-
Patona 6052 Makita 7,2V 3,0Ah NiMH, tarvikeakku
-
Patona 6024 Makita 14,4V 3,0Ah Li-Ion, tarvikeakku
Katsotuimmat Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
-
alk. 78 €
Makita DC18RD LXT 18V (196933-6), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 57 €
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa
-
alk. 33 €
Makita DC18RC LXT 18V (195584-2), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 79 €
Makita BL1850B (197280-8) LXT 18V 5Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 35 €
Einhell PXC Plus 18V 5,2Ah (4511437), työkaluakku
-
alk. 65 €
Makita BL1860B (197422-4) LXT 18V 6,0Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 19 €
DeWALT DT0109-QZ, 109-os. tarvikesarja
-
alk. 34 €
Ratchet Driver -Räikkäväännin vaihtokärjille, Leatherman
-
alk. 49 €
Dewalt DT99567
-
alk. 71 €
Stanley FatMax FMC688L 18V 4,0Ah Li-Ion, työkaluakku
-
alk. 53 €
Skil 3116 AA 20V 1x2,0Ah, työkaluakku ja laturi
-
alk. 100 €
Bosch Starter Set 18V (1600A024Z5) 18V 1x4,0Ah Li-ion, akkulaturipaketti
-
alk. 192 €
DeWalt DWST83471-QW 18V, Toughsystem 2.0 -latausyksikkö
-
alk. 22 €
Makita DC18SD 9,6V-18V (194533-6), latauslaite
-
alk. 14 €
Pyöreä nylon-harja Yato YT-47787; 125 mm
-
alk. 104 €
Work Sharp Ken Onion BGA teroittimen lisävaruste
-
alk. 79 €
Makita BL1850B (197282-4) LXT 18V 5Ah, työkaluakku
-
alk. 129 €
DeWalt DCB547 XR FlexVolt 54V/18V 9,0Ah, työkaluakku
Patona 6010 DeWalt 12V NiMH 3000mAh, tarvikeakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260226325455 |
Valmistaja | Patona |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 78 €
Makita DC18RD LXT 18V (196933-6), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 57 €
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa
-
alk. 33 €
Makita DC18RC LXT 18V (195584-2), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 79 €
Makita BL1850B (197280-8) LXT 18V 5Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 35 €
Einhell PXC Plus 18V 5,2Ah (4511437), työkaluakku
-
alk. 65 €
Makita BL1860B (197422-4) LXT 18V 6,0Ah Li-ion, työkaluakku
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahko-ja-akkutyokalujen-tarvikkeet/patona-6010-dewalt-12v-nimh-3000mah-tarvikeakku/10036031
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.