Makita 831279-0, työkalulaukku pyörillä
Makita 831279-0, työkalulaukku pyörillä osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 831279-0 yleismalli kangaslaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 831279-0 Laukku LXTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 70,30 € | 72,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkalulaukku Makita LXT pyörilläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 76,00 € | 76,00 € | Katso tuotetta ▸ |
69,00 €
70,30 €
76,00 €
Makita 831279-0, työkalulaukku pyörillä
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
76,00 €
Keskihinta
71,77 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.