- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Autoilu
- ›Sähköauton lataus
- ›Defa eConnect latauskaapeli, 5 m, 1-vaihe, 32 A, 7,4 kW, Type2-Type2
Defa eConnect latauskaapeli, 5 m, 1-vaihe, 32 A, 7,4 kW, Type2-Type2
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
DEFA Solid -sähköauton latausasema, 1x20 A, 4,6 kW, Type2, 6 m
Sähköauton latauskaapeli | Type 2/2 | 22 kW | 5 m | 3-vaihe, Defa
Defa eMove -kannettava laturi, Suko, 1x8 A, 1,8 kW, Type2
Defa eConnect latauskaapeli, 7,5 m, 3-vaihe, 32 A, 22 kW, Type2-Type2
Defa eConnect latauskaapeli, 7,5 m, 1-vaihe, 20 A, 4,6 kW, Type2-Type2
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköauton lataus ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
DEFA Solid -sähköauton latausasema, 1x20 A, 4,6 kW, Type2, 6 m
-
Sähköauton latauskaapeli | Type 2/2 | 22 kW | 5 m | 3-vaihe, Defa
-
Defa eMove -kannettava laturi, Suko, 1x8 A, 1,8 kW, Type2
-
Defa eConnect latauskaapeli, 7,5 m, 3-vaihe, 32 A, 22 kW, Type2-Type2
-
Defa eConnect latauskaapeli, 7,5 m, 1-vaihe, 20 A, 4,6 kW, Type2-Type2
-
Defa eConnect kaapelilaukku, Mode 3
-
Sähköauton latauskaapeli | Type 2/2 | 7,4 kW | 7,5 m | 1-vaihe, Defa Type 2 - Type 2 (32 A) 1-vaihe 7,5 metriä
-
Defa eConnect latauskaapeli, 5 m, 1-vaihe, 32 A, 7,4 kW, Type2-Type2
-
Sähköauton latauskaapeli | Type 2/2 | 13,8 kW | 5 m | 3-vaihe, Defa
-
Defa eConnect latauskaapeli, 5 m, 1-vaihe, 20 A, 4,6 kW, Type2-Type2
-
Sähköauton latauskaapeli | Type 2/2 | 4,6 kW | 5 m | 1-vaihe, Defa
-
Sähköauton latauskaapeli | Type 2/2 | 4,6 kW | 7,5 m | 1-vaihe, Defa
Katsotuimmat Sähköauton lataus
-
alk. 299 €
Deltaco e-Charge EV-4120 -sähköauton latausasema 1-vaihe | 3,7 kW | Type 2
-
alk. 500 €
eLOAD Gen2 + App -sähköauton latauslaite, CEE, 11 kW, Type2
-
alk. 200 €
Tietoset eLOAD SUKO -sähköauton latauslaite, Suko 1x16 A, 3,7 kW, Type2
-
alk. 180 €
Kierrekaapeli sähköajoneuvojen lataamiseen Tyyppi 2-Tyyppi 1, 32 A, 1-vaihe, 6,6 kW
-
alk. 369 €
Blaupunkt Type2 3x16A 11kW 5m sähköauton latausasema
-
alk. 279 €
Blaupunkt A1P32AT2 -sähköauton latauskaapeli, 8 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
-
alk. 690 €
Webasto Pure II -sähköauton latausasema, Type2, 11 kW, 4,5 m
-
alk. 251 €
B-tyypin rele Chint RCCB_RCD Typ B NL210 3PN 40A 30mA
-
alk. 748 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 22kW, 32A, 3-vaiheinen, latauskaapelilla
-
alk. 717 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 22kW, 32A, 3-vaiheinen
-
alk. 86 €
Sähköauton pistorasia Tyyppi 1 (naaras), 32A, 1-vaihe
-
alk. 150 €
Sähköauton pistorasia CCS Combo2, 200A, 3-vaihe
-
alk. 322 €
Sähköautolaturi Tyyppi 1 - Schuko (220V), 16A, 3,6kW, 1-vaihe, 5m
-
alk. 382 €
Sähköauton pistorasia CHAdeMO, 200A, 3-vaihe, 1m
-
alk. 943 €
Sähköauton latauspiste, 22kW, 32A, 32A, 3-vaihe
-
alk. 943 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 32A, 5m, 3-vaiheinen
-
alk. 93 €
Sähköauton pistorasia Tyyppi 2 (uros), 32A, 3-vaihe
-
alk. 85 €
Sähköauton pistorasia Tyyppi 2 (uros), 16A, 1-vaihe
Defa eConnect latauskaapeli, 5 m, 1-vaihe, 32 A, 7,4 kW, Type2-Type2
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 2220008242785 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 299 €
Deltaco e-Charge EV-4120 -sähköauton latausasema 1-vaihe | 3,7 kW | Type 2
-
alk. 500 €
eLOAD Gen2 + App -sähköauton latauslaite, CEE, 11 kW, Type2
-
alk. 200 €
Tietoset eLOAD SUKO -sähköauton latauslaite, Suko 1x16 A, 3,7 kW, Type2
-
alk. 180 €
Kierrekaapeli sähköajoneuvojen lataamiseen Tyyppi 2-Tyyppi 1, 32 A, 1-vaihe, 6,6 kW
-
alk. 369 €
Blaupunkt Type2 3x16A 11kW 5m sähköauton latausasema
-
alk. 279 €
Blaupunkt A1P32AT2 -sähköauton latauskaapeli, 8 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkoauton-lataus/defa-econnect-latauskaapeli-5-m-1-vaihe-32-a-74-kw-type2-type2/11745383
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.