Braun Oral-B Vitality 170 CrossAction, sähköhammasharja
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Braun Oral-B iO Series 7S, sähköhammasharja
Braun Oral-B iO Series 9S, sähköhammasharja
Braun Oral-B Pro 3 3400N, sähköhammasharja
Braun Oral-B iO Ultimate Clean, vaihtoharjat 6 kpl
Braun Oral-B Pro 3 3900 Duo, sähköhammasharja
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköhammasharjat ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sähköhammasharjat
-
alk. 129 €
Braun Oral-B iO Series 6, sähköhammasharja
-
alk. 68 €
Braun Oral-B iO Series 3, sähköhammasharja
-
alk. 29 €
Braun Oral-B iO Ultimate Clean, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 20 €
Braun Oral-B Vitality 100 CrossAction, sähköhammasharja
-
alk. 109 €
Braun Oral-B iO Series 5S, sähköhammasharja
-
alk. 14 €
Philips Sonicare DiamondClean HX6064/07, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 139 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
alk. 5,90 €
Sähköhammasharjan matkakotelo
-
alk. 79 €
Braun Oral-B Pro 3 3950 Duo, sähköhammasharja
-
alk. 27 €
Braun Oral-B iO Gentle Care, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 50 €
Braun Oral-B Pro 3 3000 CrossAction, sähköhammasharja
-
alk. 380 €
Braun Oral-B iO Series 10, sähköhammasharja
-
alk. 124 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6850, sähköhammasharja
-
alk. 67 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800, sähköhammasharja
-
alk. 50 €
Braun Oral-B Pro 3, sähköhammasharja
-
alk. 90 €
Braun Oral-B iO Series 4S, sähköhammasharja
-
alk. 139 €
Braun Oral-B iO Series 6S, sähköhammasharja
-
alk. 286 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914, sähköhammasharja
Braun Oral-B Vitality 170 CrossAction, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4210201201038, 4210201200925 |
Valmistaja | Oral-B |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Braun Oral-B iO Series 6, sähköhammasharja
-
alk. 68 €
Braun Oral-B iO Series 3, sähköhammasharja
-
alk. 29 €
Braun Oral-B iO Ultimate Clean, vaihtoharjat 4 kpl
-
alk. 20 €
Braun Oral-B Vitality 100 CrossAction, sähköhammasharja
-
alk. 109 €
Braun Oral-B iO Series 5S, sähköhammasharja
-
alk. 14 €
Philips Sonicare DiamondClean HX6064/07, vaihtoharjat 4 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkohammasharjat/braun-oral-b-vitality-170-crossaction-sahkohammasharja/7211649
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.