Jordan Clean Smile TBT-200P, sähköhammasharja
Jordan Clean Smile TBT-200P, sähköhammasharja osastosta Sähköhammasharjat nyt edullisimmin kaupasta Stockmann hintaan 29,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jordan powered by Wilfa Tbt-200p clean smile -sähköhammasharjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 29,50 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA TBT-200P SMILE SÄHKÖHAMMASHARJA VAALEANPUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jordan Smile TBT-200P pinkki sähköhammasharjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jordan sähköhammasharja Clean Smile TBT-200PNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 29,95 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Jordan Smile Smile TBT-200P - sähköhammasharja, VaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 31,90 € | 36,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jordan tbt-200p smile sähköhammasharja, vaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 kpl varastossa | 47,99 € | 52,98 € | Katso tuotetta ▸ |
29,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
29,95 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,80 €
31,90 €
Toimitusaika 6 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 52,98 €
47,99 €
Jordan Clean Smile TBT-200P, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jordan, Wilfa |
Ajastin | On |
Harjausnopeus | 10 000 kierrosta/min |
EAN-koodi | 7044876041241 |
Hintakehitys
Korkein hinta
47,99 €
Keskihinta
33,19 €
Alin hinta
29,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.