Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29, sähköhammasharja
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29, sähköhammasharja osastosta Sähköhammasharjat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 116,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Sähköhammasharja Sonicare ProtectiveClean HX6859/29Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 116,30 € | 116,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips ProtectiveClean 5100 - Sonic-sähköhammasharja - HX6859/29Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 129,99 € | 129,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS SONICARE PROTECTIVECLEAN 5100 SÄHKÖHAMMASHARJANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 159,00 € | 163,70 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,30 €
116,30 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 129,99 €
129,99 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,70 €
159,00 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Philips |
Ajastin | On |
Harjausnopeus | 62 000 kierrosta/min |
Harjauspäitä mukana | 2 kpl |
EAN-koodi | 8710103846734, 8710103912644, 8710103864370 |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
135,10 €
Alin hinta
116,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.