Adax Clea H06KWT, lämpöpaneeli
Adax Clea H06KWT, lämpöpaneeli osastosta Sähköpatterit nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 109,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lämpöpatteri WiFi 600 W 230 V Adax Clea H06KWTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 109,00 € | 109,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Clea H06KWT Lämmitin 600W, 230V, Wi-Fi ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 132,30 € | 157,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Clea H06KWT Lämmitin 600W, 230V, Wi-Fi MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 132,30 € | 157,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Clea L06KWT Lämmitin 600W, 230V, Wi-Fi ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 146,40 € | 176,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Clea lämpöpaneeli WiFi H 06 (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Clea listalämmitin WiFi L 06 (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Clea lämpöpaneeli WiFi H 06 (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,00 €
109,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,20 €
132,30 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,20 €
132,30 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 176,30 €
146,40 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Adax Clea H06KWT, lämpöpaneeli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7040668102428, 7040668240427 |
Valmistaja | Adax |
Valmistajan tuotesivu | http://adax.net.dynamicweb-cms.com/english/adax.aspx |
Mitat | (K x L x S): 42 x 61,5 x 9 cm, Paino: 6,4kg |
Teho | 600 W |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
142,43 €
Alin hinta
109,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.