Akkupistosaha Makita JV183DZ; 18 V (ilman akkua ja laturia); (G-sarja)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita DJV185Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch AdvancedSaw 18V-140 (0603013002) 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) + laukku
Bosch AdvancedSaw 18V-140 (0603013000) 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Skil 3430 FA 20V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähkösahat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita DJV185Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Bosch AdvancedSaw 18V-140 (0603013002) 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) + laukku
-
Bosch AdvancedSaw 18V-140 (0603013000) 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Skil 3430 FA 20V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Graphite 58G011 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita JV183DWE G-Serie 18V 2x1,3Ah, akkupistosaha
-
Milwaukee M12 JS-201 12V 1x2,0 Ah, akkupistosaha (ilman laturia)
-
Robota DC-J 18V akkupistosaha runko
-
Metabo STA 18 LTX 100 (601002840) 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Akkupistosaha Bosch GST 185-LI; 18 V; 2x4,0 Ah akku
-
Skil 3420 CA 20V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DJV184ZJ LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) + Makpac.
-
Bosch GST 185-LI Professional (06015B2021) 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Skil 3440 CA 20V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DJV185RF1J LXT 18V 1x3,0Ah, akkupistosaha + Makpac
-
Trotec PJSS 11-20V 20V 1x2,0Ah, akkupistosaha
-
Makita DJV184RFJ LXT 18V 2x3,0Ah, akkupistosaha + Makpac.
Katsotuimmat Sähkösahat
-
alk. 188 €
Makita DSS610Z LXT 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 181 €
Makita DHS680Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 129 €
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 547 €
DeWalt DWE7492 1800W, pöytäsaha
-
alk. 455 €
DeWalt DWE7485 1850W, pöytäsaha
-
alk. 133 €
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
-
alk. 211 €
Scheppach HS105, sahapöytä
-
alk. 211 €
Makita DUC254Z LXT 18V 25cm laippa, akkumoottorisaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 514 €
Dewalt DWE7485RS 1850W, pöytäpyörösaha jalustalla
-
alk. 152 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 905 €
Makita 2704N 1650W, pöytäsaha
-
alk. 271 €
Metabo KGS 254 M (602540000) 1800W, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 894 €
Makita LF1000 yhdistelmäsaha
-
alk. 6,80 €
Bosch GCM 8 SJL Professional (0601B19100) 1600W, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 238 €
Bosch GTS 254 Professional (0601B45000) 1800W, pöytäpyörösaha
-
alk. 397 €
Proxxon Micromot FET (27070) 200W, pöytäsaha
-
alk. 236 €
Black & Decker BES700-QS 1600W, katkaisu- ja jiirisaha
Akkupistosaha Makita JV183DZ; 18 V (ilman akkua ja laturia); (G-sarja)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381658256 |
Valmistaja | Makita |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 188 €
Makita DSS610Z LXT 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 181 €
Makita DHS680Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 129 €
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 547 €
DeWalt DWE7492 1800W, pöytäsaha
-
alk. 455 €
DeWalt DWE7485 1850W, pöytäsaha
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkosahat/akkupistosaha-makita-jv183dz-18-v-ilman-akkua-ja-laturia-g-sarja/12134617
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.