DeWalt DCS389N-XJ FlexVolt 54V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS389N-XJ FlexVolt 54V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 247,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS389N-XJ puukkosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 247,43 € | 257,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS389N-XJ Akkupuukkosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 310,40 € | 312,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupuukkosaha DeWalt DCS389N-XJ FlexVolt; 54 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 347,00 € | 347,00 € | Katso tuotetta ▸ |
247,43 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 312,39 €
310,40 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 347,00 €
347,00 €
DeWalt DCS389N-XJ FlexVolt 54V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048736524 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
347,00 €
Keskihinta
301,61 €
Alin hinta
247,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.