Bosch GCM 18V-216 Professional (0601B41000) 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch GCM 18V-216 Professional (0601B41000) 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 452,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GCM 18V-216 akkukäyttöinen katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 452,60 € | 452,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 18V-216 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 552 € | 557 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- / jiirisaha GCM 18V - 216 solo, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 659 € | 709 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 452,60 €
452,60 €
552 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 709 €
659 €
Bosch GCM 18V-216 Professional (0601B41000) 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140898928 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
659 €
Keskihinta
555 €
Alin hinta
452,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.