DeWalt DCS578N-XJ XR FlexVolt 54V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS578N-XJ XR FlexVolt 54V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 251,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS578N-XJ pyörösaha + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 251,57 € | 261,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupyörösaha DeWalt DCS578N-XJ; 54 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 348,00 € | 348,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS578N-XJ Pyörösaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 400,50 € | 402,49 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 261,47 €
251,57 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 348,00 €
348,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 402,49 €
400,50 €
DeWalt DCS578N-XJ XR FlexVolt 54V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048736258 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
400,50 €
Keskihinta
333,36 €
Alin hinta
251,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.