Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5004) 1(V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5004) 1(V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 167,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSA 18 V-LI CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 167,66 € | 167,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puukkosaha Bosch GSA 18 V-LIC; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 171,00 € | 171,00 € | Katso tuotetta ▸ |
167,66 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 171,00 €
171,00 €
Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5004) 1(V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140876407 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Korkeus | 204 mm |
Paino | 2,5 kg |
Pituus | 400 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/de/de/products/gsa-18-v-li-c-06016A5004 |
Iskuluku | 3 050 min-1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
171,00 €
Keskihinta
169,33 €
Alin hinta
167,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.