Bosch GST 160 CE Professional, pistosaha
Bosch GST 160 CE Professional, pistosaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 298,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pistosaha Bosch GST 160 CENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 298,00 € | 298,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GST 160 CENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 298,20 € | 298,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GST 160 CE Pistosaha 800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 298,20 € | 300,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Power Jigsaw GST 160 CE blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 325,90 € | 330,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
298,00 €
298,20 €
325,90 €
Bosch GST 160 CE Professional, pistosaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 800 W |
Mitat | 2,2 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/fi/fi/gst-160-ce-34003-ocs-p/ |
Iskuluku | 3 000 min-1 |
EAN-koodi | 3165140746250 |
Hintakehitys
Korkein hinta
325,90 €
Keskihinta
305,08 €
Alin hinta
298,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.