Bosch GTS 635-216 Professional (0601B42001) 1600W, pöytäsaha + sahapenkki GTA 560
Bosch GTS 635-216 Professional (0601B42001) 1600W, pöytäsaha + sahapenkki GTA 560 osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 411,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GTS 635-216 pöytäsaha + GTA 560 0601B42001Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 411,60 € | 421,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GTS 635-216 Pöytäpyörösaha sis. jalustanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 557 € | 582 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pöytäsaha Bosch GTS 635-216 + GTA 560Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 689 € | 689 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 421,50 €
411,60 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 582 €
557 €
689 €
Bosch GTS 635-216 Professional (0601B42001) 1600W, pöytäsaha + sahapenkki GTA 560
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 600 W |
Mitat | |
Pituus | 500 mm |
Leveys | 658 mm |
Korkeus | 332 mm |
Paino | 28 kg |
Terän halkaisija | 216 mm |
Nopeus | 5 500 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gts-635-216-0601B42001 |
EAN-koodi | 3165140975421 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
689 €
Keskihinta
553 €
Alin hinta
411,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.