Bosch Nanoblade Wood Basic; 50 mm
Bosch Nanoblade Wood Basic; 50 mm osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 24,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch DIY Nano Wood Basic Pistosahanterä 50 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 24,90 € | 26,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch nanoBLADE Wood Basic 50Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 28,14 € | 34,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch NanoBlade Woodbasic 50 -sahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 29,99 € | 34,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,89 €
24,90 €
28,14 €
29,99 €
Bosch Nanoblade Wood Basic; 50 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140882125, 3165140882132 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,99 €
Keskihinta
27,68 €
Alin hinta
24,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.