DeWalt DCS571N-XJ 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS571N-XJ 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 172,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS571N-XJ pyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 172,16 € | 182,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCS571N 18V 115mm akkupyörösaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
215,00 € | 219,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupyörösaha Dewalt DCS571N-XJ; 18V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 217,00 € | 217,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Circular saw 18V 115mm ilman akkujaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 219,80 € | 219,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
172,16 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 219,90 €
215,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 217,00 €
217,00 €
219,80 €
DeWalt DCS571N-XJ 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048726907 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,80 €
Keskihinta
205,99 €
Alin hinta
172,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.