DeWalt DWS773-QS, katkaisu- ja jiirisaha
DeWalt DWS773-QS, katkaisu- ja jiirisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 240,29 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWS773-QS kostea sahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 240,29 € | 250,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWS773-QS 216mm katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DWS773 216mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 275,00 € | 275,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Katkaisu- ja jiirisaha DWS 773QSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 329,00 € | 341,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt DWS773 216mm Mitre SawNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 336,21 € | 336,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha DeWalt DWS773Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 394,00 € | 394,00 € | Katso tuotetta ▸ |
240,29 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
275,00 €
329,00 €
336,21 €
394,00 €
DeWalt DWS773-QS, katkaisu- ja jiirisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048636237 |
Teho | 1 100 W |
Mitat | |
Syvyys | 550 mm |
Korkeus | 590 mm |
Paino | 12 kg |
Pituus | 490 mm |
Terän halkaisija | 216 mm |
Nopeus | 4 600 rpm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DWS773/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
394,00 €
Keskihinta
303,92 €
Alin hinta
240,29 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.