DeWalt DCS334N-XJ XR 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS334N-XJ XR 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 174,17 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS334N-XJ palapeliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 174,17 € | 184,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha DeWalt DCS334N-XJ; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 212,00 € | 212,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS334N Pistosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 212,10 € | 214,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCS334N 18V pistosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
174,17 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,00 €
212,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,09 €
212,10 €
229,00 €
DeWalt DCS334N-XJ XR 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048705711, 4064677061944 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
206,82 €
Alin hinta
174,17 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.