DeWalt DCS367N XR 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS367N XR 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 150,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS367N-XJ puukkosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 150,62 € | 160,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 18V bajonettisaha XR kompakti SOLONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 233,64 € | 233,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS367N PuukkosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 245,00 € | 246,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCS367N 18V puukkosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Puukkosaha DeWalt DCS367N-XJ; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 254,00 € | 254,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puukkosaha Dewalt XR DCS367NNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 274,00 € | 274,00 € | Katso tuotetta ▸ |
150,62 €
233,64 €
245,00 €
249,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,00 €
254,00 €
274,00 €
DeWalt DCS367N XR 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048654651 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
274,00 €
Keskihinta
234,38 €
Alin hinta
150,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.