Dremel Moto-Saw MS20 (F015MS20JA), kuviosaha
Dremel Moto-Saw MS20 (F015MS20JA), kuviosaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 129,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuviosaha Dremel Moto-SawNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel Moto-Saw MS20-1/5 KuviosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 137,00 € | 138,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pistosaha Dremel Moto-Saw MS20-1/5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 138,00 € | 138,00 € | Katso tuotetta ▸ |
129,00 €
137,00 €
138,00 €
Dremel Moto-Saw MS20 (F015MS20JA), kuviosaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Teho | 70 W |
Mitat | 10 |
Nopeus | 2 250 rpm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dremel.com/en-us/Tools/Pages/ToolDetail.aspx?pid=MS20-01 |
EAN-koodi | 8710364062775 |
Hintakehitys
Korkein hinta
138,00 €
Keskihinta
134,67 €
Alin hinta
129,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.