Einhell TE-JS 18/80 Li-Solo (4321200) 18V, pistosaha (ilman akkua ja laturia)
Einhell TE-JS 18/80 Li-Solo (4321200) 18V, pistosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 67,36 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Einhell Langaton pistosaha TE-JS 18/80 Li-SoloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 67,36 € | 74,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell TE-JS 18 Li cordless scroll jigsaw solo - 4321200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 81,90 € | 86,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha Einhell TE-JS 18 LiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 89,90 € | 95,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,35 €
67,36 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,80 €
81,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 95,80 €
89,90 €
Einhell TE-JS 18/80 Li-Solo (4321200) 18V, pistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 18 V |
Mitat | 1,82 |
Valmistajan tuotesivu | http://products.einhell.com/te-js-18-li-solo.html |
Iskuluku | 2 400 min-1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,90 €
Keskihinta
79,72 €
Alin hinta
67,36 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.