Makita DUC406ZB LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita 4327, pistosaha
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
Makita HS012GZ XGT 40V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Makita LXT DLS714NZ 2X18V akkujiirisaha runko
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähkösahat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita 4327, pistosaha
-
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
-
Makita HS012GZ XGT 40V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita LXT DLS714NZ 2X18V akkujiirisaha runko
-
Makita DRT50ZJX5 LXT 18V, käsijyrsin (ilman akkua ja laturia) + Makpac
-
Makita Piikkisaha 305MM terä 10 kpl.
-
Makita saber saw blade - for metal aluminium stainless steel non-ferrous metal steel pipes steel profiles iron solid material - 5 pieces
-
Makita saber saw blade - for metal aluminium stainless steel wood with nails steel pipes cast iron profiles mild steel alloys - 5 pieces
-
Makita Saber Saw Blade - for wood green wood plywood tree trunks branches - 5 pieces
-
Makita saber saw blade - for wood plastic plasterboard profile wood - 5 pieces
-
Makita Sahapalateri
Katsotuimmat Sähkösahat
-
alk. 138 €
Makita DSS610Z LXT 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 148 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 267 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 535 €
DeWalt DWE7492 1800W, pöytäsaha
-
alk. 206 €
Makita DUC254Z LXT 18V 25cm laippa, akkumoottorisaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 445 €
DeWalt DWE7485 1850W, pöytäsaha
-
alk. 126 €
Makita DJV184Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 887 €
Makita LF1000 yhdistelmäsaha
-
alk. 98 €
Black & Decker BES710-QS 2100W, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 179 €
Makita DHS680Z LXT 18V, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 75 €
Bosch PKS 18 V (06033B1300), akkukäyttöinen käsipyörösaha, ilman akkua ja laturia
-
alk. 397 €
Proxxon Micromot FET (27070) 200W, pöytäsaha
-
alk. 115 €
Bosch AdvancedCut 18 (06033D5100) 18V, NanoBlade-akkusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 701 €
Makita DLS111ZU, katkaisu- ja jiirisaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 189 €
Bosch GKS 18 V-57 G Professional L-BOXX (06016A2101), akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 739 €
DeWalt FlexVolt DCS777T2 54V 2x6,0Ah akku, katkaisu- ja jiirisaha
-
alk. 71 €
Makita HS301DZ 10.8V 85mm pyörösaha runko
-
alk. 168 €
DeWalt DCS391N, akkupyörösaha 18 V, ilman akkua ja laturia
Makita DUC406ZB LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 138 €
Makita DSS610Z LXT 18V, akkupyörösaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 148 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 267 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 535 €
DeWalt DWE7492 1800W, pöytäsaha
-
alk. 206 €
Makita DUC254Z LXT 18V 25cm laippa, akkumoottorisaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 445 €
DeWalt DWE7485 1850W, pöytäsaha
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkosahat/makita-duc406zb-lxt-2x18v-akkuketjusaha-ilman-akkua-ja-laturia/11213489
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.