Makita 198687-1 WST01, jiirisahajalusta
Makita 198687-1 WST01, jiirisahajalusta osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 358,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 198687-1 (WST01N) pöytä päätysahoilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 358,25 € | 368,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 198687-1 WST01n jiirisahajalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
389,00 € | 393,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 198687-1 Sahapenkki katkaisu- ja jiirisahalleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 501 € | 531 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pöytäsahajalusta Makita WST01NNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 529 € | 529 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 368,15 €
358,25 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 393,90 €
389,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 531 €
501 €
529 €
Makita 198687-1 WST01, jiirisahajalusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Pituus | 2 750 mm |
Leveys | 660 mm |
Korkeus | 840 mm |
Paino | 36 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/198687-1.html |
EAN-koodi | 0088381488969 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
529 €
Keskihinta
444,29 €
Alin hinta
358,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.