Makita DJV181Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DJV181Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 219,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 18V langaton pistosaha - djv181z harjatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 219,89 € | 219,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJV181Z pistosaha + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 219,89 € | 229,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJV181Z - PistosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 234,90 € | 239,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DJV181Z akkupistosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
269,00 € | 273,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pistosaha Makita DJV181Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 298,00 € | 298,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJV181 Pistosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 328,20 € | 330,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,89 €
219,89 €
234,90 €
269,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 298,00 €
298,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 330,19 €
328,20 €
Makita DJV181Z 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381650939 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
328,20 €
Keskihinta
261,65 €
Alin hinta
219,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.