Makita DUC306Z 2x18V, ketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DUC306Z 2x18V, ketjusaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 389,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LXT DUC306Z 2X18V akkuketjusaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
389,00 € | 393,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Makita DUC306Z; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 419,00 € | 419,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUC306Z Ketjusaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 424,90 € | 426,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 393,90 €
389,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 419,00 €
419,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 426,89 €
424,90 €
Makita DUC306Z 2x18V, ketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
EAN-koodi | 0088381884464 |
Hintakehitys
Korkein hinta
424,90 €
Keskihinta
410,97 €
Alin hinta
389,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.