Makita JR3070CT 1510W, puukkosaha
Makita JR3070CT 1510W, puukkosaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 257,36 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita JR3070CT puukkosaha + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 257,36 € | 267,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita JR3070CT puukkosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita JR3070CTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 304,76 € | 304,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita JR3070CT Puukkosaha 1510 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 318,60 € | 320,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Puukkosaha Makita JR3070CT, AVTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 328,00 € | 328,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita JR3070CTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 337,90 € | 342,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 267,26 €
257,36 €
299,00 €
304,76 €
318,60 €
328,00 €
337,90 €
Makita JR3070CT 1510W, puukkosaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Teho | 1 510 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.fi/fi/Tuotteet/?intProductID=386 |
Mitat | |
Paino | 4,4 kg |
Pituus | 483 mm |
EAN-koodi | 0088381061322 |
Hintakehitys
Korkein hinta
337,90 €
Keskihinta
307,60 €
Alin hinta
257,36 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.