Makita DHS900Z LXT 2x18V 235mm, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DHS900Z LXT 2x18V 235mm, pyörösaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 497 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupyörösaha Makita DHS900Z; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 497 € | 497 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHS900ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 569 € | 569 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHS900Z 2X18V 235mm pyörösaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
569 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHS900 -pyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 612 € | 617 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 497 €
497 €
569 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 574 €
569 €
612 €
Makita DHS900Z LXT 2x18V 235mm, pyörösaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381891325 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
612 €
Keskihinta
562 €
Alin hinta
497 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.