Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 132,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita UC3551A ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 132,88 € | 142,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita UC3551ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 192,40 € | 192,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Makita UC3551A; 2 kW sähkökäyttöinen; 35 cm laippaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 201,31 € | 201,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita UC3551A 2000W ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
219,00 € | 228,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita UC3551A -sähkömoottorisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 257,90 € | 262,80 € | Katso tuotetta ▸ |
132,88 €
192,40 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 201,31 €
201,31 €
219,00 €
257,90 €
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
257,90 €
Keskihinta
200,70 €
Alin hinta
132,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.