Metabo KGSV 216 M (619261000) 1700W, katkaisu- ja jiirisaha
Metabo KGSV 216 M (619261000) 1700W, katkaisu- ja jiirisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 337,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Katkaisu- ja jiirisaha Metabo KGSV 216 MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 337,00 € | 337,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo KGSV 216 M Katkaisu- ja jiirisaha vetotoimintoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 337,00 € | 338,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 337,00 €
337,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 338,99 €
337,00 €
Metabo KGSV 216 M (619261000) 1700W, katkaisu- ja jiirisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007430256607 |
Teho | 1 700 W |
Mitat | |
Leveys | 340 mm |
Korkeus | 475 mm |
Syvyys | 760 mm |
Paino | 13,5 kg |
Terän halkaisija | 216 mm |
Nopeus | 5 500 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/sawing/mitre-saws/kgsv-216-m-619261000-mitre-saw.html |
Työvalo | On |
Valmistaja | Metabo |
Hintakehitys
Korkein hinta
337,00 €
Keskihinta
337,00 €
Alin hinta
337,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.