Pyörösaha Makita 4100KB; 1400 W
Pyörösaha Makita 4100KB; 1400 W osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 119,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 4100KB betonisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 119,67 € | 129,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 4100KB Diamond Cutter 125 mm 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 134,40 € | 134,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pyörösaha Makita 4100KB; 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 171,00 € | 171,00 € | Katso tuotetta ▸ |
119,67 €
134,40 €
171,00 €
Pyörösaha Makita 4100KB; 1400 W
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381851435 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
171,00 €
Keskihinta
141,69 €
Alin hinta
119,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.