Scheppach Basa 1.0, vannesaha
Scheppach Basa 1.0, vannesaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 171,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Scheppach Basa 1 vannesaha SCH1901501901Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 171,60 € | 181,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vannesaha Scheppach Basa 1.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 221,00 € | 221,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Scheppach Basa1 vannesahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
269,00 € | 273,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 181,50 €
171,60 €
221,00 €
269,00 €
Scheppach Basa 1.0, vannesaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4014915079002 |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,00 €
Keskihinta
220,53 €
Alin hinta
171,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.