Jauhesammutin Housegard 1 kg PE1HR-A
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Nexa, jauhesammutin 1 kg 8A
Nexa, jauhesammutin 6 kg 43A
Jauhesammutin, 2 kg
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sammutusvälineet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sammutusvälineet
-
alk. 45 €
Jauhesammutin 6 kg
-
alk. 80 €
Jalo Helsinki Phoenix, ensisammutin
-
alk. 8,90 €
Sammutuspeite, 120 x 180 cm
-
alk. 16 €
Brennenstuhl, sammutuspeite
-
alk. 15 €
Jauhesammuttimen teline 6 kg
-
alk. 15 €
Jauhesammutin, 1 kg
-
alk. 72 €
vidaXL Paloletkun suutin B-liittimellä
-
alk. 62 €
vidaXL Paloletkun suutin D-liittimellä
-
alk. 55 €
Osec 27A 183B, 6l neste/vaahtosammutin
-
alk. 38 €
Solstickan Design Palohuopa
-
alk. 53 €
Jokipiin Pellava Jugend pellava/valkoinen sammutuspeite rasiassa
-
alk. 45 €
Jokipiin Pellava Mänty, sammutuspeite
-
alk. 64 €
Sammutusspray Housegard AVD Lith-EX
-
alk. 4,60 €
Cederroth pelastuspeite
-
alk. 1,99 €
Suojus sammutuspeitteelle Housegard
-
alk. 49 €
HOUSEGARD HSGFIRESTOP SAMMUTUSSPRAY
-
alk. 18 €
First 1 Fire Fighter 650ml palosammutin
-
alk. 154 €
Nexa, jauhesammutin 6 kg 55A
Jauhesammutin Housegard 1 kg PE1HR-A
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7320890150603 |
Valmistaja | Housegard |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 45 €
Jauhesammutin 6 kg
-
alk. 80 €
Jalo Helsinki Phoenix, ensisammutin
-
alk. 8,90 €
Sammutuspeite, 120 x 180 cm
-
alk. 16 €
Brennenstuhl, sammutuspeite
-
alk. 15 €
Jauhesammuttimen teline 6 kg
-
alk. 15 €
Jauhesammutin, 1 kg
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sammutusvalineet/jauhesammutin-housegard-1-kg-pe1hr-a/11742220
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.